May 23, 2018

V polovině měsíce května se naše společnost zúčastnila události v Německém Stuttgartu, a to Unity Expo. Eventu, který je zaměřen na technologie samoobslužných auto myček či mycích center, jsme se stali součástí již po několikáté.

V rámci naší expozice pro bezdotykové mytí automobilů byla kompletní technologická místnost Adriateh, která byla nakofigurována na šest boxů a propojená se softwarových systémem Ready2Wash, pomocí kter...

May 22, 2018

Vážení obchodní partneři,


dovolte nám, abychom Vás pozvali na nově otevřenou, samoobslužnou mycí stanici typu SFERICA 3+1 ve Kysuckém Novém Mestu.

V dubnu se otevřela nová samoobslužná auto myčka s technologií Adriateh na Slovensku a to konkrétně v Kysucké Nové Město ve variantě zastřešení SFERICA 3+1. Bezdotykové umývací centrum má implementovány technologické novinky pro rok 2018. Tím je například inovativní vysokotlak...

April 28, 2018

Na konci měsíce dubna se naše společnost Washine s.r.o. ve spolupráci s technologickým partnerem Adriateh zúčastnila Autosalónu v Bratislavské Incheba Expo.

Po celých 6 dní, kdy trval celý autosalón jsme se setkali s desítkami partnerů, klientů a návštěvníků. Hlavní dominantou naší expozice byla kompletní technologická místnost pro samoobslužné auto myčky vyrobena z masivního nerezu a nakonfigurovaná pro 6 boxů. Návštěvníci tak...

April 21, 2018

Vážení přátelé a obchodní partneři,

dovolujeme si Vás pozvat na 28. ročník výstavy  AUTOSALON Bratislava 2018, která se bude konat v INCHEBA EXPO BRATISLAVA (SK), od 24. do 29. 4. 2018

Při této příležitosti, zde společnost WaShine - Adriateh, bude prezentovat moderní technologii samoobslužné automyčky včetně příslušenství.

Představení některých novinek společnosti Adriateh: 
- Revoluční, informačn...

April 19, 2017

Vážení přátelé a obchodní partneři,

dovolujeme si Vás pozvat na 27. ročník výstavy  AUTOSALON Bratislava 2017, která se bude konat v INCHEBA EXPO BRATISLAVA (SK), od 25. do 30. 4. 2017. 

Při této příležitosti, společnost WaShine-Adriateh, zde bude vystavovat nerezovou konstrukci TERTIS pro samoobslužné automyčky včetně technologie a příslušenství.

Předsta...

September 16, 2016

http://www.autoshowpraha.cz/


Vážení přátelé a obchodní partneři,

dovolujeme si Vás pozvat na 19. ročník výstavy AUTOSHOW PRAHA 2016, která se bude konat na holešovickém výstavišti v Praze, od 22. do 25. září. 

Kromě prezentace více než čtyřech desítek značek oficiálně zastoupených na českém trhu, které představí podobně jako loni na dvě desítky premiér, bude k dispo...

June 10, 2016

Vážení přátelé a obchodní partneři,


dovolujeme si Vás pozvat na 23. ročník výstavy  AUTOSALÓN - AUTOSHOWNITRA 2016, která se bude konat v Agrokomplexu v Nitře (SK), od 13. do 16. října 2016. 

Při této příležitosti, společnost WaShine-Adriateh, zde bude vystavovat nerezovou konstrukci TERTIS pro samoobslužné automyčky včetně technologie a příslušenství....

September 12, 2015

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vás seznámili s technologií samoobslužného, bezkontaktního, vysokotlakého mytí Adriateh a představili naše designové konstrukce Tertis a Sferica, která obdržela ocenění za design.
 

Tímto si Vás dovolujeme pozvat k návštěvě naší expozice na 57. Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, který se koná ve dnech 14. – 18. 9. 2015.

Náši expozici nal...

Please reload

Pro investory

Pro investory

Stavební povolení

Galerie

 

 

 

O nas

O nas

Kontakt

Blog

 

 

WaShine s.r.o.

 

Boženy Němcové 1881/5

Nové Město, 120 00 Praha 2

Info:

e-mail: info@washine.cz

web: www.washine.cz