72933969-frame-600x315x100.jpg

Ve více než 40 zemích a na 5 kontinentech!

 

 

 

 

 

Společnost Washine s.r.o., byla založena za účelem nabízet samoobslužné, bezkontaktní mycí technologie v nejvyšší možné kvalitě. Věříme, že tento koncept služeb by měl být součástí komerční a občanské vybavenosti měst a obcí. 

Naše společnost spolupracuje se společností Adriateh d.o.o., která je technologickým dodavatelem.WaShine s.r.o., výhradně zastupuje a dodává technologii Adriateh d.o.o. pro Českou republiku a Slovensko.       

 

Společnost Adriateh se může opřít o svou sedmnáctiletou historii, kvalitní materiály a prvotřídní technologii.

 

Díky těmto skutečnostem,  exportuje stroje v požadované kvalitě do celého světa. "V dalších letech bychom  byli rádi vnímáni jako výrobce, který používá nové technologie ve spojení s tradičními hodnotami."

 

Úspěšnost našeho podnikání potvrzují naši dlouhodobí partneři, kteří mají důvěru v naše etické podnikání. Na všech částech strojního zařízení naleznete štítky výrobců, které ukazují, že byl náš výrobek vyroben z kvalitních komponent.

 

 

O nás

Potvrzuje to náš odpovědný přístup k podnikání a to, že se na nás, jako obchodního partnera můžete spolehnout. Řízení kontroly je potvrzeno certifikátem SGS ISO 9001-2000. Konstrukce je chráněna Světovou organizací duševního vlastnictví (WIPO) v Ženevě. Výrobky splňují harmonizované normy EU.

72933969-frame-600x315x100.jpg

Partneři

 

V Evropě aktuálně působí 30 společností, které nabízejí samoobslužné myčky aut. Jsme přesvědčeni, že patříme k těm nejlepším.

 

Neúnavně pracujeme na celé řadě dalších inovací, abychom zůstali na vrcholu i v dalších letech. Prvotřídní stroje v pěti zcela odlišných podobách.

 

Rádi dáváme najevo, s jakými výrobci zařízení spolupracujeme, a jaké komponenty si vybíráme, přestože i ostatní používají výrobky stejné značky, volí zpravidla nižší modelovou řadu komponentů.

 

Zde uvádíme několik nejznámějších výrobců, jejichž výrobky používáme:

 

Vysokotlaká čerpadla CAT (Japonsko), nízkotlaké čerpadlo GRUNDFOS (Německo), elektromagnetické ventily DANFOSS (Německo), PLC jednotky a dotykové panely SIEMENS nebo SCHNEIDER (Německo), pojistky a ochrana motoru SCHNEIDER (Německo), otočná ramena a držáky pistolí MOSMATIC (Švýcarsko), nádrže s mosaznými vývody ROTEX (Německo), ohřívače vody ACV (Belgie), pistole a obtoky R + M Suttner (Německo), elektromotory KONCAR (Chorvatsko), pozinkování za tepla DALEKOVOD (Chorvatsko), všechny desky a plochá střecha LIM MONT (Chorvatsko).

Neváhejte nás kontaktovat...

Pro investory

Pro investory

Stavební povolení

Galerie

 

 

 

O nas

O nas

Kontakt

Blog

 

 

WaShine s.r.o.

 

Boženy Němcové 1881/5

Nové Město, 120 00 Praha 2

Info:

e-mail: info@washine.cz

web: www.washine.cz