top of page
Featured Posts

Pozvánka Na 19. ročník výstavy AUTOSHOW PRAHA 2016http://www.autoshowpraha.cz/

Vážení přátelé a obchodní partneři, dovolujeme si Vás pozvat na 19. ročník výstavy AUTOSHOW PRAHA 2016, která se bude konat na holešovickém výstavišti v Praze, od 22. do 25. září. Kromě prezentace více než čtyřech desítek značek oficiálně zastoupených na českém trhu, které představí podobně jako loni na dvě desítky premiér, bude k dispozici několik desítek testovacích vozů a bohatý doprovodný program. Zatímco Průmyslový palác bude věnován výhradně osobním automobilům, které představí multidealeři za podpory dovozců, venkovní plocha bude určena na prezentaci užitkových vozů a k testovacím jízdám včetně offroadového parkuru. Svou příležitost dostanou i Křižíkovy pavilóny, ve kterých se představí dodavatelé příslušenství a služeb souvisejících s pořízením a provozem automobilů.

Při této příležitosti, společnost WaShine-Adriateh, zde bude vystavovat nerezovou konstrukci LEGGERA pro samoobslužné automyčky včetně technologie a také příslušenství. Prezentovaná konstrukce včetně technologie, bude po skončení výstavy, instalována na nové samoobslužné mycí stanici v Brně. Představení některých novinek společnosti Adriateh: - Nový, revoluční, informační systém R2W pro věrnostní zákazníky automyček Adriateh - Nový multifunkční vysavač 3v1 MULTIQE - Prezentace technologických novinek - Nový platební systém - sms, bezkontaktní platby, karty a jiné.

Tímto si Vás dovolujeme pozvat k návštěvě expozice společnosti WaShine-Adriateh na 19. ročníku výstavy AUTOSHOW PRAHA, který se bude konat ve dnech 22. – 25. 9. 2016. Naši expozici naleznete v hale 11.0, stánek A11. V případě zájmu, nás kontaktujte pro volný vstup na výstavu. Těšíme se na Vaši návštěvu. S pozdravem, Deni Pekez


V tomto jazyce nebyly zatím zveřejněny žádné příspěvky
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square