top of page
Featured Posts

28. ročník výstavy AUTOSALON Bratislava 2018Na konci měsíce dubna se naše společnost Washine s.r.o. ve spolupráci s technologickým partnerem Adriateh zúčastnila Autosalónu v Bratislavské Incheba Expo.

Po celých 6 dní, kdy trval celý autosalón jsme se setkali s desítkami partnerů, klientů a návštěvníků. Hlavní dominantou naší expozice byla kompletní technologická místnost pro samoobslužné auto myčky vyrobena z masivního nerezu a nakonfigurovaná pro 6 boxů. Návštěvníci tak měli unikátní možnost nahlédnout do naší nitra naší technologie a seznámit se s jednotlivými komponenty. Novinkou v naší expozici byly makety tří typů zastřešení samoobslužných auto myček, které máme v našem portfoliu. Na Bratislavském autosalónu byly vystavené konstrukce SFERICA, TERTIS či QUADRA, které se stali úlovkem mnoha fotografů pro jejich nadčasový design.

Návštěvníci si také mohli vyzkoušet revoluční softwarový systém Ready2Wash přímo v mobilní aplikaci. Systém byl napojený jak na ovládací panel pro výběr programů, tak na novou měničku s inteligentním LCD panelem či na samotné příslušenství. Zákazníci si tak mohli vyzkoušet platit přímo pomocí systému Ready2Wash nebo nahrávat tokeny do svého účtu a poté s nimi platit na zařízení MULTIQE. Majitelé bezdotykových auto myček tak dostali nástroj, jak naplno využít potenciál jejich mycího centra a proměnit svoji auto myčku na SMART zařízení.

Chtěli bychom tak poděkovat všem, kteří nás na autosalónu v Bratislavě navštívili a my měli možnost ukázat, proč je technologie Adriateh právem považována za nadčasovou. Těšíme se na Vás na dalším autosalónu v Brně, jehož budeme opět součástí.


V tomto jazyce nebyly zatím zveřejněny žádné příspěvky
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square