O nás

Ty nejvyšší řady technologií jednotlivých výrobců

140
Zaměstnanců
23K m2
Plocha pozemku
4.5K m2
Výrobní závod
27
Let na trhu

Naším cílem do dalších let je nepolevit v neustálém inovování produktů i služeb a stále nabízet ty nejvyšší řady technologií jednotlivých výrobců.

O nás

Společnost Washine s.r.o., byla založena za účelem nabízet samoobslužné, bezkontaktní mycí technologie v nejvyšší možné kvalitě. Věříme, že tento koncept služeb by měl být součástí komerční a občanské vybavenosti měst a obcí. Naše společnost spolupracuje se společností Adriateh d.o.o., která je technologickým dodavatelem.WaShine s.r.o., výhradně zastupuje a dodává technologii Adriateh d.o.o. pro Českou republiku a Slovensko.
Adriateh automyčka

Výrobce technologie

Společnost Adriateh se může opřít o svou sedmnáctiletou historii, kvalitní materiály a prvotřídní technologii. Díky těmto skutečnostem,  exportuje stroje v požadované kvalitě do celého světa. “V dalších letech bychom  byli rádi vnímáni jako výrobce, který používá nové technologie ve spojení s tradičními hodnotami. “Úspěšnost našeho podnikání potvrzují naši dlouhodobí partneři, kteří mají důvěru v naše etické podnikání.
Adriateh kancelář
Adriateh kanceláře
Premium automyčka

Partnery

3M LogoACV ohřívač vodyburkert fluid control systemsCAT pumpsDAB Water TechnologyDanfussGerberit automyčkaGrundfosRotexSchneider automyčky3M automyčkyACV ohřívač vodyburkert fluid control systemsCAT PumpsDAB Water TechnologyDanfossGerberit automyčkagrundfosschneider automyčky