top of page
Dávkovací čerpadla

 

Podle dávkovaného objemu se stanoví požadovaný max. výkon dávkovacího čerpadla VERDERDOS v litrech za hodinu. Dávkovací čerpadla zajišťují přesné a nastavitelné dávkování veškeré chemie pro mytí, pro každý program a box zvlášť.

DANFOSS-BURKERT

 

V rámci naší technologie, instalujeme elektromagnetické ventily, dánského výrobcevýrobce DANFOSS, která zajišťují bezproblémovou regulaci.

Alternativně, také instalujeme vzduchové ventily pro jejich nenáročnou údržbu německého výrobce BURKERT.

Systém úpravy vody

 

Veškerá voda použita v systému naší technologie, je upravena 1. stupněm úpravy - změkčováním, pomocí zařízení určené pro úpravu tvrdosti a změkčení vody.  Tento systém je velmi důležitý pro správný chod a životnost celé technologie mycí stanice. Zajišťuje nepřetržitý přísun měkké vody pro mytí a zvyšuje také životnost komponentů a kvalitu samotného mytí.

Další, neméně důležitý, je 2. stupeň úpravy vody pomocí reverzní osmózy, který zajistí kvalitní výsledek oplachu vozidla do lesku a bez zbytkových minerálu, které mohou tvořit bíle mapy na karoserii vozidla.

 

Změkčování vody

Systém je tvořen duplexními nádobami o objemu 2x106 - 140 l s řídícím ventilem, elektronicky řízenou centrální jednotkou pro změkčování vody o výkonu  5000 l/h a 200 l zásobníkem na sůl. Filtry obsažené v zařízení fungují na základě automatické regenerace, která je nastavena na základě parametrů vstupní vody, pro zajištění nepřetržitého přísunu upravené vody do technologie.

Reverzní osmóza

Systém produkce demineralizované vody pomocí reverzní osmózy, produkuje 250l/h/1membrána. Počet membrán instalovaný do systému reverzní osmózy, je dle počtu mycích boxu v konfiguraci mycí stanice. Zařízení produkce demineralizované vody pochází z produkce společnosti ADRIATEH.

 

Centrální panel ovládání

 

Součástí standardní dodávky technologie, instalujeme pokročilý dotykový panel ovládání a nastavení od německého výrobce SCHNEIDER Electric, produktové řady Magelis. Tento podsvícený, barevný, dotykový LCD TFT panel umožňuje přístup do správy celého systému mycí stanice. V rámci přístupu panel zobrazuje schématické hlášení poruch, stav chemie a ovládací prvky technologie.

 

Mozek mycí stanice tvoří hlavní elektro-rozvodná skříň, kde jsou umístěny veškeré jističe, ochrana přepětí a průmyslový počítač - centrální řídící jednotka ovládání PLC (programovatelný logický počítač), která zajišťuje automatizaci procesů mycí stanice na základě programového nastavení.  Tyto komponenty také dodává renomovaný výrobce, SCHNEIDER Electric.

Nádrže – rezervoáry

 

Nedílnou součástí technologie jsou nádrže na uskladnění vody z produkce systému reverzní osmózy a vody z řádu. Každá z instalovaných nádrží má objem 1000 l a pochází z produkce společnosti ROTEX, která je dceřinou společností, japonské společnosti Daikin.

Technologický kontejner

 

Společnost ADRIATEH d.o.o., v rámci vlastní produkce, vyrábí kontejnerové, technické místnosti v několika velikostech a rozměrech: standardní rozměr, dvojitý kontejner i zmenšená velikost a mnoho dalších variant.

Technické místnosti jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s velkým množstvím nerezových prvků. Díky vlastní produkci, je možná individualizace technologických kontejnerů.

​​

72933969-frame-600x315x100.jpg

Společnost Adriateh se může opřít o svou sedmnáctiletou historii, kvalitní materiály a prvotřídní technologii.

 

Díky těmto skutečnostem,  exportuje stroje v požadované kvalitě do celého světa. "V dalších letech bychom  byli rádi vnímáni jako výrobce, který používá nové technologie ve spojení s tradičními hodnotami."

 

Úspěšnost našeho podnikání potvrzují naši dlouhodobí partneři, kteří mají důvěru v naše etické podnikání. Na všech částech strojního zařízení naleznete štítky výrobců, které ukazují, že byl náš výrobek vyroben z kvalitních komponent

Potvrzuje to náš odpovědný přístup k podnikání a to, že se na nás, jako obchodního partnera můžete spolehnout. Řízení kontroly je potvrzeno certifikátem SGS ISO 9001-2000. Konstrukce je chráněna Světovou organizací duševního vlastnictví (WIPO) v Ženevě. Výrobky splňují harmonizované normy EU.

WQWQ.png

Technologie

Rozvody GEBERIT

 

Rozvody vody jsou zajištěny vícevrstvými trubkami GEBERIT Mepla, které jsou tvořeny třemi vrstvami. Vnější plastová vrstva vyrobená z vysoko-hustotního polyetylénu (PE-HD) chrání před korozí a mechanickým poškozením. Prostřední hliníková vrstva zaručuje stabilitu trubky, umožňuje její ohýbání a je difúzně těsná. Vnitřní vrstva ze síťovaného polyetylénu (PE-Xb) je antikorozní a bezpečná a může být použita pro všechny druhy vody (pitná, osmotická atd.), bez nutnosti provádět dodatečnou analýzu pitné vody. Systém vícevrstvých trubek Geberit Mepla v sobě kombinuje výhody plastů a kovových materiálů, je také lehký a odolný vůči korozi, ale podstatně stabilnější a trvanlivější než plastové trubky. 

​​

Vnější plastová vrstva vyrobená z vysoko-hustotního polyetylénu (PE-HD)
Prostřední hliníková vrstva
Vnitřní vrstva ze síťovaného polyetylénu (PE-Xb)

V Evropě aktuálně působí 30 společností, které nabízejí samoobslužné myčky aut. Jsme přesvědčeni, že patříme k těm nejlepším.

 

Neúnavně pracujeme na celé řadě dalších inovací, abychom zůstali na vrcholu i v dalších letech. Prvotřídní stroje v pěti zcela odlišných podobách.

 

Rádi dáváme najevo, s jakými výrobci zařízení spolupracujeme, a jaké komponenty si vybíráme, přestože i ostatní používají výrobky stejné značky, volí zpravidla nižší modelovou řadu komponentů.

 

Zde uvádíme několik nejznámějších výrobců, jejichž výrobky používáme:

 

Vysokotlaká čerpadla CAT (Japonsko), nízkotlaké čerpadlo GRUNDFOS (Německo), elektromagnetické ventily DANFOSS (Německo), PLC jednotky a dotykové panely SIEMENS nebo SCHNEIDER(Německo), pojistky a ochrana motoru SCHNEIDER (Německo), otočná ramena a držáky pistolí MOSMATIC (Švýcarsko), nádrže s mosaznými vývody ROTEX (Německo), ohřívače vody ACV (Belgie), pistole a obtoky R + M Suttner (Německo), elektromotory KONCAR (Chorvatsko), pozinkování za tepla DALEKOVOD (Chorvatsko), všechny desky a plochá střecha LIM MONT (Chorvatsko).

Vysokotlaký systém

 

Náš systém je osazen vysokotlakými čerpadly CAT 350, japonské výroby, s variabilním nastavením tlaku a průtoku, ve spojení s elektro motory KONČAR, chorvatské výroby, které pracují při otáčkách 935 RPM (ot./min)  a 2,2 kW 400 V. Tento systém také zahrnuje anti-vibrační ochranu z důvodu prodloužení životnosti vysokotlakého systému

72933969-frame-600x315x100.jpg

Partneři

V Evropě aktuálně působí 30 společností, které nabízejí technologii samoobslužného, bezkontaktního mytí vozidel. Jsme přesvědčeni, že patříme k těm nejlepším.

 

Neúnavně pracujeme na celé řadě dalších inovací, abychom zůstali mezi nejlepšími i v dalších letech.

Prvotřídní stroje v pěti zcela odlišných podobách.

 

Rádi dáváme najevo, s jakými výrobci zařízení spolupracujeme, a jaké komponenty si vybíráme, prestože i ostatní používají výrobky stejné značky, volí zpravidla nižší modelovou řadu komponentů.

 

Zde uvádíme několik výrobců, jejichž produkty používáme:

 

 

Neváhejte nás kontaktovat...

Success! Message received.

bottom of page